eBiuletyn-Newsletter

1. JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW

- Produkty posiadają gwarancję, która obowiązuje na terenie Polski.

- Oferujemy wyłącznie produkty fabrycznie nowe, które są wolne od prawnych i fizycznych, przez co rozumie się, że zostały legalnie wprowadzone do obiegu w Polsce.

2. WARUNKI ZAKUPY I ZAMAWIANIA 

- W naszym sklepie zakupów może dokonywać każda osoba dorosła, która posiada zdolność do czynności prawnych.

- Przy składaniu zamówienia bardzo ważne jest podanie wszystkich danych kontaktowych. Od tego zależy czas dotarcia paczki.

- Każde zamówienie jest sprawdzane za pomocą maila. Prosimy do dokładne sprawdzanie maila. Jeśli wiadomość potwierdzająca zakup nie dotarła, proszę sprawdzić w spamie. Jeśli w ciągu 24 godzin nie przyjdzie mail z potwierdzeniem dokonania zakupu, prosimy o ponowne jego złożenie.

- Produkt jest dostarczany za pomocą Poczty Polskiej lub kuriera. Istnieje także możliwość osobistego odbioru.

- Koszty wysyłki pokrywa Zamawiający.

- Przy odbiorze następuje płatność gotówką, płatność internetową realizujemy za pomoca przelewu.

 

3. PRZESYŁKI

- Towar jest pakowany z ostrożnością, tak by dotarł do klienta w stanie nienaruszonym.

- Przed odbiorem przesyłki należy sprawdzić, czy paczka się nie uszkodziła w transporcie. Jeśli została naruszona - prosimy o nie przyjmowanie paczki i stworzenie protokołu uszkodzenia. - Sprawdzenie przesyłki przez przyjęciem jest gwarantem uwzględnienia ewentualnych rozczeń z tytułu uszkodzenia czy kradzieży.

4. REKLAMACJE I ZWROTY

- Podstawą do złożenia reklamacji jest dowód potwierdzający zakup w naszym sklepie. Każdą reklamacje rozpatrujemy indywidualnie i pomagamy w natychmiastowym rozpatrzeniu.

- Koszt zwrotu w przypadku reklamacji ponosi nasza firma. Zwrot zostanie pozytywnie rozpatrzony tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany.

- Reklamację można złożyć do 14 dni od momentu otrzymania produktu.

- Towar, który jest zwracany trzeba starannie zapakować i koniecznie dołączyć dowód zakupu. - W przypadku reklamacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (Patrz zakładka KONTAKT.))

5. OCHRONA PRYWATNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWO

- Nasz sklep będzie dysponował Państwa danymi osobowymi, jednak tylko w celu dokonania transakcji.

- Adres mailowy wykorzystujemy tylko po to, by poinformować Państwa o statusie zamówienia.

- Nie przekazujemy, nie odsprzedajemy i nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim. Wasze dane są przechowywane zgodnie z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

6. INNE

- Firma ZHU Wiesiołek nie ponosi odpowiedzialności za paczki uszkodzone z przyczyn losowych.

- Nie ponosimy także odpowiedzialności za nieprawidłowe korzystanie z zamówionych produktów. - Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.